Bevrijdingsdag Hoevelaken 2024

Muzikale Vrijheidslunch

Locatie: Bibliotheek Nijkerk

Aanvang: 12:15 uur

Prijs: € 15,- p.p.

Een Vrijheidsmaaltijd vier je samen met je buren, je beste vrienden, vage bekenden en nieuwe gezichten. De kern van de Vrijheidsmaaltijd is een bijzondere ontmoeting aan de eettafel, waarbij de gasten over vrijheid en onvrijheid spreken. Ontmoet nieuwe gezichten, luister naar elkaars verhalen en leer elkaar beter kennen op Bevrijdingsdag. Dit alles onder het genot van een hapje, drankje en muziek. Schuif je aan?

Aanmelden: Via de website van de bibliotheek,
www.bibliotheeknijkerk.nl.

Muzikale omlijsting: NOT the Andrews

Mede mogelijk gemaakt door het V-Fonds en onderdeel van de Vrijheidsmaaltijd van het Nationaal Comité 4 en 5 mei.

Vlaginstructie

5 mei

Op 5 mei mag de nationale vlag (zonder wimpel) van zonsopkomst tot zonsondergang in top.

De vlag ’s nachts wel laten hangen?
Dan is het goed gebruik de vlag te verlichten, waardoor de kleuren goed zichtbaar zijn. De vlag mag ook gecombineerd worden met de gemeentevlag, provincievlag of vlaggen van andere landen die bij de bevrijding betrokken waren.