Continuiteit van Koningsdag gegarandeerd

Nadat het Koningsdagfeest van Hoevelaken vorig jaar op het laatste moment kon worden gered door inzet van Hartje Hoevelaken, is ook dit jaar de continuïteit van Koningsdag in Hoevelaken gegarandeerd.

De samenwerking tussen beide partijen wordt voortgezet. Hartje Hoevelaken neemt het entertainment, het beeldscherm en de horeca voor haar rekening. De Oranjevereniging is onder meer verantwoordelijk voor de kleedjesmarkt, die dit jaar groter is dan ooit. Nieuw dit jaar is dat verenigingen uit Hoevelaken zich kunnen presenteren. Onder meer de Hockeyclub Hoevelaken, Iron Gym en de Vrijwillige Brandweer Hoevelaken hebben zich gemeld voor een demonstratie.

Alle activiteiten concentreren zich op De Brink en De Wiekslag. Het manifestatieveld wordt niet gebruikt.

Foto en tekst: Kees van den Heuvel

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.