Dodenherdenking 2018

Op 4 mei jongstleden heeft, onder grote belangstelling van vele dorps- en streekgenoten, in Hoevelaken de traditionele Dodenherdingking plaastgevonden.

De herdenking stond dit jaar speciaal in het teken van de verzetshelden van Hoevelaken en omstreken. Na een sfeervolle herdenkingsbijeenkomst in Dorpshuis ‘De Stuw’ zijn de belangstellenden in een stille tocht door het dorpscentrum naar het Walter Strang monument getogen. Bij het monument zijn kransen en bloemen ter nagedachtenis gelegd en zijn vervolgens de twee minuten stilte in acht genomen.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.