Koningsdag Hoevelaken weer in de steigers

Het programma is nog “voorlopig”, maar het komt al wel aardig in de richting van wat de organisatoren voor ogen hebben.

Het programma begin om half 11. Ouderen worden ontvangen op De Brink met een gratis kopje koffie met tompouce, in samenwerking met De Zonnebloem. Live uitzending van Koningsdag in Groningen (op groot scherm!) op De Brink, mogelijk gemaakt door TVKar.nl

Vanaf 13:00 uur

  • Start Kleedjesmarkt op de Wiekslag/Leeuweriklaan
  • Koningslunch op de Brink voor 300 personen met het smartlappenkoor “uit het leven gegrepen”
  • Live gamespel FIFA 2018 (In samenwerking met Blits Hoevelaken) De voorrondes vinden plaats bij Blits en de halve en hele finales worden gespeeld op De Brink op het megascherm van 60M2 Hoe cool is dat voor de jeugd?!
  • Feest) met o.a. DJ Barry Paf (bekend van radio 538) , DJ Ramon, The Dutch Neal Diamond (Rick van der Kroon) en Saxo P-Air. (Mogelijk gemaakt door Grand café De Haen, Restaurant De Wiekslag, Restaurant La Salita & De HappyFood.
  • Springkussens en ander vertier bij Blits, op de Wiekslag (waar mogelijk) en Leeuweriklaan.
  • Fototentoonstelling van Historisch Hoeflake in De Stuw
  • De Bingo in de Kopperhof

Dennis Toebast, voorzitter van Hartje Hoevelaken: “En we gaan voor meer, nog veel meer!!!!” Tegelijk hoopt hij wel op genoeg aanmeldingen voor een mooi nieuw bestuur van e Oranjevereniging en een grote groep vrijwilligers, die op Koningsdag de handen uit de mouwen wil steken.

(Dit bericht is tevens gepubliceerd op Nijkerk.nieuws.nl)

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.